Home O Spoločnosti Obchodné podmienky Kontakt Košík (0) Prihlásenie Registrácia
! ! ! AKCIOVÁ PONUKA ! ! !Obchodné a kuchynské váhyPočítacie váhyKontrolné váhyListové a balíkové váhyLaboratórne a medicínske váhy->Vreckové váhyPriemyselné váhy->Digitálne indikátoryVáženie vozidiel->Cestné mostové váhyNápravové váhyZávažia a etalónyVáženie odpaduPRÍSLUŠENSTVO->KERNMARTESDINI ARGEOT SCALEMOTEXRADWAG

Váženie vozidiel

Cestné mostové váhy

Cestné mostové váhy slúžia na váženie hmotnosti nákladných vozidiel alebo materiálov, ktoré sú na nich naložené. Využívajú princíp prenosu zvislých síl do tenzometrických snímačov, ktoré sa následne spracovávajú vo vyhodnocovacej jednotke alebo pripojenom PC. Cestné mostové váhy sa vyrábajú ako nadúrovňové alebo zapustené na úroveň vozovky. Oba typy sa vyznačujú rýchlou a jednoduchou montážou.

viac
Nápravové váhy

Nápravové váhy nájdu svoje využitie pri vážení všetkých typov vozidiel. Vyznačujú sa skladnosťou a ľahkou manipuláciou. V našej ponuke nájdete ľahké nápravové váhy, ktoré sa podkladajú pod jednotlyvé páry kolies, ako aj ľahké vážiace plošiny. Váhy sú vybavené praktickým kufríkovým indikátorom váženia.

viac