Home O Spoločnosti Obchodné podmienky Kontakt Košík (0) Prihlásenie Registrácia
! ! ! AKCIOVÁ PONUKA ! ! !Obchodné a kuchynské váhyPočítacie váhyKontrolné váhyListové a balíkové váhyLaboratórne a medicínske váhy->Vreckové váhyPriemyselné váhy->Digitálne indikátoryVáženie vozidiel->Závažia a etalónyVáženie odpaduPRÍSLUŠENSTVO->KERNMARTESDINI ARGEOT SCALEMOTEXRADWAG

Servis váh

Na všetky váhy ponúkané našou spoločnosťou platí plná záruka 24 mesiacov. V prípade poruchy sme schopní vyriešiť problém do 24 hodín od nahlásenia závady. Ak nie je možné rýchle vyriešenie problému, je možnosť po dobu riešenia závady zapožičať náhradnú váhu (vážne zariadenie).

Ak máte problémy s váhou, ktorá nie je v našej ponuke, skontaktujte sa s našim servisným oddelením. Pri väčšine váh sme schopní odstrániť poruchu a zabezpečiť aj následné metrologické overenie.

Okrem opravy elektronických váh zabezpečujeme aj servis mechanických a hybridných váh. Naši pracovníci priamo u Vás odstránia závadu a opravia pokazenú mechanickú váhu. V prípade záujmu zabezpečia prestavbu váhy na hybridnú.

Zabezpečujeme servis:

  • Elektronické váhy
  • Mechanické váhy (obchodné, plošinové, cestné)
  • Hybridné váhy (obchodné, plošinové, cestné)
  • Príslušenstvo váh

Zároveň našim zákazníkom poskytujeme plnohodnotnú telefonickú podporu – v prípade akéhokoľvek problému stačí zavolať na naše telefónne čísla a náš tím odborníkov Vám rád poradí a vysvetlí.

Potrebujete opraviť Vašu váhu?

volajte: 041/ 562 89 23