Home O Spoločnosti Obchodné podmienky Kontakt Košík (0) Prihlásenie Registrácia
! ! ! AKCIOVÁ PONUKA ! ! !Obchodné a kuchynské váhyPočítacie váhyKontrolné váhyListové a balíkové váhyLaboratórne a medicínske váhy->Vreckové váhyPriemyselné váhy->Plošinové váhyŽeriavové a závesné váhyPaletové váhy a vozíkyDávkovacie váhyDigitálne indikátoryVáženie vozidiel->Závažia a etalónyVáženie odpaduPRÍSLUŠENSTVO->KERNMARTESDINI ARGEOT SCALEMOTEXRADWAG

Priemyselné váhy

Priemyselné váhy zahŕňajú širokú škálu produktov – paletové váhy, paletové vozíky s váhou, plošinové váhy, dávkovacie a žeriavové váhy. Všetky tieto typy váh sú Často využívané vo výrobe, pri nakládkach či vykládkach tovarov, skladovaní, alebo inventúrach

Plošinové váhy

Technologické plošinové elektronické váhy s jedným alebo viacerými samostatnými snímačmi hmotnosti sa využívajú pri presnom a rýchlom kontrolnom vážení. Vyznačujú sa robustnou konštrukciou a výškovo nastaviteľnými nožičkami, ale v prípade potreby je ich možné zapustiť aj do podlahy. K vážiacim plošinám sa dajú dokúpiť aj nájazdové rampy. Pri použití oddeleného digitálneho indikátora umožňujú vážiť aj predmety, ktoré presahujú veľkosť vážiacej platformy. Sú vybavené ochranou proti preťaženiu. Osobitnú kategóriu v rámci plošinových váh predstavuje rám paletovej váhy, ktorý umožňuje vážiť europalety a kontajnery.

viac
Žeriavové a závesné váhy

Žeriavové váhy nájdu svoje využitie v skladoch či výrobných prevádzkach. V našej ponuke nájdete žeriavové váhy určené na obchodné váženie (metrologicky overiteľné) alebo váhy kontrolné. Pri všetkých nami dodávaných žeriavových váhach ja v cene zahrnutý závesný hák, spojovací kruh a diaľkové ovládanie.

viac
Paletové váhy a vozíky

Paletové váhy sú určené predovšetkým pre expedičné pracoviská a sklady, kde sa kladie dôraz na mobilitu a kde by použitie stabilných vážiacich systémov bolo neefektívne. Sú ideálnym riešením pre transport a váženie europaliet. Vyrábajú sa s rôznymi druhmi silových indikátorov, ktoré sú umiestnené v konštrukcii vozíka. Môžu byť vybavené viacerými typmi pojazdových koliesok pre rôzne povrchy a prevádzkové podmienky. Sú odolné voči nárazom a vibráciám. Presnosť merania pritom nezávisí na stave podlahy alebo pozícii váženého predmetu. K paletovým váham a vozíkom možno pripojiť indikátor náklonu, termotlačiareň pre okamžitú tlač etikiet a vážnych lístkov, ako aj PC.

viac
Dávkovacie váhy

Dávkovacie váhy sú využívané pri balení produktov ako káva, čaj, obilniny, orechy a podobne.  Tieto zariadenia výrazne urýchľujú a zefektívňujú proces dávkovania a balenia. Štandardne majú tieto váhy možnosť regulácie rýchlosti dávkovania a funkciu „shake“, ktorá eliminuje  zachytávanie dávkovanej komodity v násypníku.

viac
Najpredávanejšie produkty v Priemyselné váhy
Paletový vozík s váhou PVV 102
Cena bez DPH: 0.00€
Cena s DPH: 0.00€
Žeriavové váhy MCWN
Cena bez DPH: 0.00€
Cena s DPH: 0.00€
Plošinová váha PLM metrologicky overiteľná
Cena bez DPH: 690.00€
Cena s DPH: 690.00€
Paletová váha PLVM - metrologicky overiteľná
Cena bez DPH: 635.00€
Cena s DPH: 635.00€