Home O Spoločnosti Obchodné podmienky Kontakt Košík (0) Prihlásenie Registrácia
! ! ! AKCIOVÁ PONUKA ! ! !Obchodné a kuchynské váhyPočítacie váhyKontrolné váhyListové a balíkové váhyLaboratórne a medicínske váhy->Laboratórne váhyMedicínske váhyVreckové váhyPriemyselné váhy->Digitálne indikátoryVáženie vozidiel->Závažia a etalónyVáženie odpaduPRÍSLUŠENSTVO->KERNMARTESDINI ARGEOT SCALEMOTEXRADWAG

Laboratórne a medicínske váhy

Laboratórne váhy

Laboratórne váhy sú určené pre výskumné pracoviská, lekárne, školy a priemyselné prevádzky. Ich základným kritériom je veľmi vysoká presnosť merania hmotnosti. Moderné typy však okrem toho ponúkajú rad sofistikovaných funkcií, ktoré uľahčujú prácu v laboratóriách. Umožňujú napríklad priamo vykonávať prevody medzi viac ako desiatimi jednotkami hmotnosti, merať hustotu váženej látky a kalibrovať pipetu. Možno s nimi robiť kontrolné, dynamické aj štatistické váženia podľa procedúr GLP. Dokážu pracovať v počítacom aj pomerovom (percentuálnom) režime. Niektoré modely majú zabudované kalibračné závažie. Vážiacu plošinu môže pred prievanom chrániť priehľadný kryt.

viac
Medicínske váhy

Medicínske váhy typu mediscales nájdu v dnešnej dobe využitie nielen v lekárskych ordináciách, ale aj v kúpeľoch, hoteloch a lekárňach. Jedná sa o váhy, ktoré sú schopné merať váhu, výšku, objem tuku v tele, krvný tlak. Tieto zariadenia je možné prevádzkovať dvomi spôsobmi – spoplatnené merania alebo merania zdarma. Zariadenia majú zabudovanú tlačiareň. Po ukončení všetkých meraní vytlačí mediscale zákazníkovi lístok so všetkými nameranými hodnotami.
Iným typom medicínskych váh sú váhy na deti. Tieto váhy nájdu svoje uplatnenie najmä v lekárskych ordináciách. Konštrukcia týchto váh zaručuje bezpečnosť a pohodlie dieťaťa pri vážení.

viac